Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Oddziały-Domarasiewicza

Drodzy Rodzice,

W obecnej trudnej sytuacji rygoru sanitarnego , sprawą najwyższej wagi jest to by telefony podawane przez państwa do kontaktu , dawały w przypadkach koniecznych możliwość pełnej łączności i pozwalały na szybki kontakt z rodzicami naszych przedszkolaków. Od tego zależy bezpieczeństwo Państwa dzieci.


W Przedszkolu nr 5 na ulicy Domarasiewicza funkcjonują 3 grupy przedszkolne. Wszyscy, którzy znają to przedszkole mówią, że jet to takie "domowe przedszkole" w związku z panującą tam atmosferą, oraz niewielką przestrzenią na jakiej funkcjonuje. Od lat cieszy się uznaniem lokalnej społeczności. Pracują na to wszyscy zatrudnieni tam pracownicy.

W roku szkolnym 2022/2023 funkcjonują następujące grupy wiekowe:

"Sówki" - dzieci 3 - 4 - letnie

"Słoneczka"  - dzieci 4 - 5 - letnie

"Pszczółki" - dzieci 5 - 6 - letnie


W roku szkolnym 2021/2022 obowiązuje nowy podział grup przedszkolnych dla dzieci z roczników 2015 i 2016. Zasady określa zarządzenie dyrektora przedszkola.

 

Wszystkie dodatkowe informacje na temat zasad funkcjonowania  Przedszkola nr 5  od  1 września 2021 r. będą umieszczone na stronie Dla rodziców.