Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Co nowego dla zdrowia - działania prozdrowotne w grupie "Rybki"

W pierwszym półroczu roku szkolnego 2021/2022 w grupie "Rybki" odbył się cykl pogadanek z panią Pielęgniarką Lidią Wasung.
Tematyką spotkań było:
1. „Dlaczego myjemy ręce?” (udzielenie odpowiedzi na pytanie: Kiedy i dlaczego trzeba myć ręce?, instruktaż prawidłowego mycia rąk). (22.09.2021 r.)
2. Pogadanka z pielęgniarką na temat ,,Owoce i warzywa niezbędne w okresie jesienno – zimowym’’. Rola witaminy C w budowaniu odporności. Wykonanie soku. (21.10.2021r.)
3. Pogadanka z pielęgniarką na temat ,,Jak się ubierać stosownie do pogody, w okresie jesienno- zimowym, aby być zdrowym?”. Zwrócenie uwagi na konieczność zakładania właściwego stroju w zależności od pogody, jak również na to, co nam grozi, jeśli nie będziemy ubierać się stosownie do panujących warunków atmosferycznych (zapobieganie przegrzaniu i zziębnięciu; poznanie pojęcia ubioru na tzw. „cebulkę”. (18.11.2021r.)